Legislativa

Nový stavební zákon, tj. zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, uplatnil v řízeních institut závazného stanoviska podle ustanovení § 149 správního řádu. V návaznosti na institut závazného stanoviska upravil nový stavební zákon v ustanovení § 4 odst. 6 koordinované závazné stanovisko jako zvláštní institut.Více informací zde

Ceník

Program jsme se snažily finančně zpřístupnit co možná největšímu počtu obcí, které obzvláště v dneštění době bojují s napjatým rozpočtem.

Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH a pro libovolný počet stanic v rámci úřadu. Kompetní ceník naleznete zde

Vaše dotazy

Své dotazy a připomínky týkající se cenových tarifů, možností slev a obecné funkce programu můžete konzultovat s našimi pracovníky na lince +420 777 637 042, nebo emailem na hdmedia@hdmedia.cz.

Pro registrované zákazníky

Našim zákazníkům jsme připravily jako další možnost kontaktu s našimi pracovníky formulář technické podpory který naleznete na této stránce
Program je v aktuální verzi 1.6.0

Kontaktní údajeKontaktní údaje

[Čekáme na Vaše dotazy a připomínky]

Koordinované stanovisko vzniká za spolupráce vývojového týmu HDMedia.cz. Tento tým tvoří celek ve kterém nedělají nepřehledně "všichni všechno", ale každý má své důležité místo. Právě proto dostanete věcné a jasné odpovědi na své otázky.

MarketingMarketing

Vaše dotazy týkající se informací o obecné funkci a provázanosti programu, ceníkových sazbách, podmínkách technické podpory a časových harmonogramech instalace a zkušebního provozu směřujte na následující adresy:


HDMedia
Lutopecny-Měrůtky 72
767 01 Kroměříž

Email Telefonické spojení
  • +420 777 637 042

Technická podporaTechnická podpora

Dotazy na systémové požadavky, instalaci, integraci systému a další systémové záležitosti zasílejte na níže uvedené adresy. Rádi je zodpovíme.

Registrovaní zákazníci mohou využít formulář technické podpory.